skip to Main Content
SPOJRZENIE NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ZMIANY W ASORTYMENCIE DRZWI

SPOJRZENIE NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ZMIANY W ASORTYMENCIE DRZWI

Branża drzwi w kraju stale się rozwija, aby sprostać wymaganiom rynku i nowym przepisom budowlanym. W tym roku spodziewamy się wielu ekscytujących zmian i właśnie na to należy zwrócić uwagę w nadchodzących miesiącach:

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne znów znacznie się powiększą, a do asortymentu dołączy się więcej fabrycznie wykończonych i ognioodpornych wersji istniejących modeli drzwi, a także zwiększy się różnorodność dostępnych rozmiarów. Około marca zaprezentowane zostaną również nowe modele drzwi z paskami metalowymi i przecinającymi słoje drewna. Również bardzo eleganckie, szklane drzwi o pełnej wysokości będą dostępne w sprzedaży w ciągu najbliższych kilku tygodni!

drzwi zewnętrzne

Bardziej nowoczesne drzwi wejściowe! Tak, do naszej oferty zostanie dodanych kilka współczesnych konstrukcji drzwi wejściowych, ale co najważniejsze, wiele istniejących modeli, będzie dostępnych w wersjach o wysokich parametrach użytkowych, spełniających najnowsze wymogi przepisów budowlanych dotyczące bardziej energooszczędnych drzwi wejściowych (niższe wartości współczynnika przenikania ciepła).

Wykonane z wysokowydajnych izolowanych rdzeni drzwi, ta nowa gama termoizolacyjnych drzwi wejściowych będzie łatwo dostępna w kraju już około maja tego roku.

Drzwi na zamówienie


Ogólnie rzecz biorąc, zmiany w asortymencie materiałów lub wykończeń, a także nowe wynalazki są wdrażane natychmiast po ich pojawieniu się, więc nasze indywidualnie dopasowane drzwi są zawsze w pełni na bieżąco z wiodącymi trendami w branży. Obecnie pracujemy jednak nad skróceniem czasu realizacji wyjątkowo efektywnych drzwi wejściowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, jak również systemów bez kluczy.
Przed wprowadzeniem zmian będziemy publikować dalsze, szczegółowe informacje o każdej z nich, dlatego regularnie odwiedzaj nasz blog lub zapisz się na nasz biuletyn, aby być na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top