skip to Main Content
Niezwykłe Sztuczki Do Drzwi Zewnętrznych.

Niezwykłe sztuczki do drzwi zewnętrznych.

Nasze zewnętrzne drzwi są tym, na co odwiedzający nasze domy najpierw wpatrują swoje oczy. Najczęściej nasze drzwi wejściowe pozostają zaniedbane, walcząc z samymi żywiołami, czując jedynie delikatną pieszczotę listonosza. Są zatrzaskiwane, pozostawiane otwarte, a niektórzy z nas spędzili wiele godzin patrząc przez skrzynkę na listy na telefon komórkowy i klucze pozostawione na stole. Nasze drzwi zewnętrzne są bardzo wytrzymałe, a impregnowanie ich nowym obiciem lub połyskiem lakieru może dać im zasłużony efekt liftingu. Jeśli więc drzwi wejściowe wyglądają na nieco zmęczone, być może jeden z pięciu poniższych pomysłów na renowację zapewni im nowe życie.

Upiorny stukacz.

Dla fanów klasyki, którzy zdecydują się na kołatkę do drzwi , będzie dreszczykiem emocji. W przeciwieństwie do filmów, jest mało prawdopodobne, że rozmowa z Tobą będzie miała miejsce, ale nie oznacza to, że nie może ona pomóc Twoim drzwiom zewnętrznym. Te eleganckie gotyckie zdobienia nie są dla każdego smakiem, ale charakter, który dodają do drzwi, jest niezaprzeczalny. Pierwotnie była ona używana do ochrony przed złośliwymi duchami i czarownicami, być może jest idealnym rozwiązaniem, aby uchronić twoje mieszkanie przed nieprzyjacielskimi sąsiadami.

Ekstrawagancka farba.

Niebieski kolor drzwi wejściowych daje natychmiastowe wrażenie Tobie i Twojemu domowi. Są kolory, które wyrażają swoje zdanie, takie jak żółty i inne, które wywołują pewne emocje.
Malowanie drzwi wejściowych to szybki i ekonomiczny sposób na uzyskanie w domu zupełnie innego wyglądu. Warto jednak pamiętać, że drzwi będą wymagały specjalistycznej farby. Nie sięgaj po pękającą w garażu różową farbę z bąbelkami, bo w razie deszczu wrócisz do domu z żalem patrząc na drzwi!

Podmuch przeszłości.

Drzwi przeszklone? Kto może sprzeciwić się przepięknej formie sztuki, która ma 1000-letnią historię? Okna przeszklone znajdują się w kościołach i katedrach, a teraz przedostają się do naszych domów. Chociaż jest to drogie rozwiązanie, witraż może stać się urzekającym punktem centralnym drzwi zewnętrznych. Drzwi frontowe z przeszklonego szkła wyglądają wyjątkowo w domach, jako część dawnych nieruchomości, zwłaszcza wiktoriańskich i art deco. Śledźcie domy aukcyjne i zabytkowe sklepy, często możecie znaleźć okazyjne drzwi wejściowe z witrażami.

Incognito.

Ukryte drzwi. Musisz dać gościom ostrzeżenie przed wejściem do tych drzwi, ale w jaki nowatorski sposób zintegrować drzwi zewnętrzne z całą estetyką swojej nieruchomości? Ta koncepcja kamuflażu byłaby idealna dla nowoczesnych i współczesnych domów.
Jeśli nie budujesz domu od zera lub nie masz ręki eksperta, to jest prawdopodobne, że będziesz musiał zaangażować profesjonalistów. Nie musi być to jednak kosztowne. Całe drzwi mogą zostać pokryte deskami, muszlami, kwitnącymi roślinami, a nawet lustrami.

Wyciągnięta dłoń.

Możliwością jest zastosowanie klamki ręcznej. Te okucia do drzwi stają się coraz bardziej popularne, ponieważ ludzie odchodzą od tradycyjnych uchwytów. Klamki z charakterem mogą natychmiast zmienić aurę domu i dać nowe odczucia jego mieszkańcom. Ludzie na całym świecie stosują różne wzory, szczególnie w oparciu o ich hobby. W ofercie znajdują się różnego rodzaju uchwyty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top